Çözüm Ortaklarımız

Kalite yaklaşımı açısından dünyaca kabul gören, güvenilir ve yenilikçi çözüm ortaklarımız.

Acıbadem Hastane Grubu

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan 17 hastane ve 13 tıp merkezinde 2200’ü doktor, 3500’ü hemşire olmak üzere yaklaşık 13000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı sağlık çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Fulya Hastanesi
International Hastanesi
Kadıköy Hastanesi
Ve dahası...

Medipol Sağlık Grubu

1997'den günümüze; Medipol, 1997 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu, tıp teknolojisinde en ileri donanımlarıyla, tüm dallarda topluma hizmet vermektedir.

Medipol Mega Hastanesi
Medidenta
MediHair
Mediestetica
Medipol Universite Hastanesi
Ve dahası...

Medicana Hastane Grubu

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir.
Medicana International
Medicana Bahçelievler
Medicana Kadıköy
Ve dahası...

Liv Hospital

İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans almıştır.

Hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle Liv Hospital, 30 bin metrekare kapalı alanda, 154 yatak, 8 ameliyathane ve 50 klinikten oluşmaktadır. LIV Hospital, JCI tarafından akredite edilmiştir.
Lİv Ulus
Lİv Ankara

Medical Park Hastaneler Grubu

Sağlık hizmetlerini herkese ulaştırma hedefiyle 1993 yılında kurulan Medical Park, Türkiye genelindeki 26 hastanesi ile uluslararası standartlardaki sağlık hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyor. Yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman ve akademik hekim kadrosu ile modern hastane ortamında bir araya getiren Medical Park, dünya sağlık sektörünün öncülerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Medical Park Istanbul
Medical Park VM
Ve Dahası

Kolan Hastane Grubu

Kolan Hastaneler Grubu sağlık sektöründeki zincirinin ilk halkasını 1997 yılında Kolan tıp Merkezi kurmuştur. Bünyesinde 8 hastane ve klinik bulunan Kolasnlan Hastaneler Grubu, fiziki ve teknolojik alt yapısı kaliteli, güvenilir sağlık hizmetini en uygun şartlarda sunmaktadır.

Beylikdüzü Kolan Hospital
Şişli Kolan International
Bayrampaşa Kolan Hospital
Ve dahası...

Memorial Sağlık Grubu

2000 yılından bu yana, Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile hizmet vermektedir.

Memorial Hastanesi, JCI (Joint Commission International) Akreditasyon Kalite Belgesi almaya hak kazanan Türkiye'de ilk, Dünyada 21. hastanedir.
Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; birçok branşda referans merkezidir.

Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, 2010 yılında, Avrupa standartları üzerinde, ileri teknoloji donanımlı 36 hizmet bölümü ile özel hastane anlayışında inşa edilmiştir.

Seçkin hekim kadrosu tarafından sunulan hizmetlerle, bir yandan Kıbrıs Türkleri’ni sağlık hizmeti alımı konusunda dışa bağımlılıktan kurtarmak, diğer yandan sağlık hizmeti almak için Kuzey Kıbrıs’a yurt dışından hasta gelmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

Daha Fazla Hastane ve Tedavi Merkezleri

Dünya Göz Hastaneleri
İstanbul Tüp Bebek merkezi
Estetik ve Saç ekim merkezleri
Neolife Tıp merkezi

Daha fazlası ile hizmetinizdeyiz