Bizimle ilgili neler söylediler?

Referanslarımız

Teşekkürler

Ortadoğu bölgesinde ülkemiz adına ilk bayan Sağlık Turizmi yöneticisi olarak yapmış oldugun başarılarından dolayı tebrik ediyorum .Uzun yıllar Hastane sektöründe hizmet vermiş biri olarak attığın her adımı ve başarılarını takip etmekteyim ve seninle gurur duyuyorum.

Dr.Semih DİNÇ

Medikalpark Hastaneler Grubu Eski CEO

Mükemmel Destek

Sağlığıma kattığınız uğraşlarınız emekleriniz ve dogru doktor ve adreslerle buluşturdugunuz için çok teşekkür ederim varlığınızla güç ve güven verdiniz iyiki varsınız

Apaydın Globale Teşekkürlerimle......

Yavuz Çelik

Yönetim Kurulu Başkanı /Yavuzcan Otomotiv İthalat İhracat TİC.LTD.ŞTİ

Unutulmaz Destek ve Özveri

Uzun zamandır sağlık sorunlarıyla uğraşan biri olarak,gitmediğim doktor kalmadı tam umudumu yitirmek üzereyken referans üzerine tanıştıgım Özlem Apaydın , APAYDIN GLOBAL olarak umutsuz şekilde şansımı bir de burada denemek istedim,çıkmış olduğum bu yolda bana gercekten çok iyi yol arkadaşlığı ve güven aşıladılar,şimdi çok daha iyiyim artık, kendimi daha güvende hissediyorum Sağlık alanında yaşam koçu olarak hayatıma girdiğiniz için teşekkür ederim....

Cumhur YÜCEL

Yönetim Kurulu Başkanı | BERİCO YAPIKİMYASALLARI

Inovative design

Dignissim per dis dignissim mi nibh a parturient habitasse suspendisse ut a feugiat morbi neque tortor.Tellus volutpat scelerisque tempor.

Pete Hugh

Design Director - Incubator

Professional team

Dignissim per dis dignissim mi nibh a parturient habitasse suspendisse ut a feugiat morbi neque tortor.Tellus volutpat scelerisque tempor.

Vincent Adams

CFO - Keydesign